GittiGidiyor Tech Stack

GittiGidiyor uses 8 technology products and services including Facebook Pixel, Google Analytics Enhanced eCommerce, Segment, and more. Explore GittiGidiyor's tech stack below.

 • Facebook Pixel
  Analytics
 • Google Analytics Enhanced eCommerce
  Analytics
 • Segment
  Customer Data Platforms
 • Google Font API
  Font Scripts
 • jQuery
  Javascript Libraries
 • New Relic
  Real User Monitoring
 • Google Tag Manager
  Tag Management
 • Facebook
  Widgets

GittiGidiyor's Email Address Formats

GittiGidiyor uses at least 4 format(s):
GittiGidiyor Email FormatsExamplePercentage
first.last@gittigidiyor.comJohn.Doe@gittigidiyor.com
38%
fl@gittigidiyor.comJD@gittigidiyor.com
12%
flast@gittigidiyor.comJDoe@gittigidiyor.com
13%
first.last@gittigidiyor.comJohn.Doe@gittigidiyor.com
37%

Frequently Asked Questions

Where is GittiGidiyor's headquarters located?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor's main headquarters is located at My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No:1/14, Barbaros Mah, Ataşehir Istanbul, 34746 TR. The company has employees across 4 continents, including AsiaEuropeNorth America.

What is GittiGidiyor's phone number?

Minus sign iconPlus sign icon
You can contact GittiGidiyor's main corporate office by phone at +90-212-274-74-18. For more prospecting data, LeadIQ has access to up-to-date and accurate contact information within our platform. Find, capture, and sync contact data to your CRM and sales tools in one click.

What is GittiGidiyor's official website and social media links?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor's official website is gittigidiyor.com and has social profiles on LinkedIn.

How many employees does GittiGidiyor have currently?

Minus sign iconPlus sign icon
As of April 2022, GittiGidiyor has approximately 381 employees across 4 continents, including AsiaEuropeNorth America. Key team members include Chief Commercial Officer Cco: B. E.Chief Operating Officer: M. W.Head Of Corporate Communications: M. A. T.. Explore GittiGidiyor's employee directory with LeadIQ.

What industry does GittiGidiyor belong to?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor operates in the Technology, Information and Internet industry.

What technology does GittiGidiyor use?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor's tech stack includes Facebook PixelGoogle Analytics Enhanced eCommerceSegmentGoogle Font APIjQueryNew RelicGoogle Tag ManagerFacebook.

What is GittiGidiyor's email format?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor's email format typically follows the pattern of first.last@gittigidiyor.com. Find more GittiGidiyor email formats with LeadIQ.

When was GittiGidiyor founded?

Minus sign iconPlus sign icon
GittiGidiyor was founded in 2001.
GittiGidiyor

GittiGidiyor

Technology, Information and InternetIstanbul, Turkey201-500 Employees

Türkiye’nin ilk online pazaryeri GittiGidiyor olarak 2001 yılında faaliyete başladık. Yenilikleri takip eden genç ve dinamik ekibimizle 2011 yılında e-ticaretin küresel liderlerinden eBay'in çatısı altına girdik. 2022 yılı itibarıyla toplam 35 milyon kayıtlı kullanıcımızla 50 kategoride 25 milyon ürüne ev sahipliği yapıyoruz. Türkiye’nin en büyük teknoloji şirketlerinden biri olarak KOBİ ve büyük işletmelerin dijitalleşme yolculuğuna öncülük ediyor, platformumuzda mağaza açıp işlerini büyütmelerine olanak sağlıyoruz. Bir eBay şirketi olarak globale açılan penceremiz sayesinde Türk markalarını ve ürünlerini 190 pazarda milyonlarca aktif kullanıcıyla buluşturuyoruz. 
Tüm paydaşlarımıza güç kazandırmak ve herkes için ekonomik fırsat yaratmak amacıyla hareket ediyoruz. Çalışanlarımız, alıcı ve satıcılarımızdan oluşan geniş topluluğumuzu güçlendirmek için çalışıyoruz. Çeşitlilikten beslenen kolektif bilincin gücüne inanıyoruz. Sektörde fark yaratan genç ve dinamik kurum kültürümüz, DNA’mıza işleyen değerlerimizi yansıtıyor: “Topluluğumuzu Güçlendir”, “Cesaretle Yenilik Kat”, “Etki Yarat”, “Herkesi Kucakla” ve “Etik Kurallarımıza Uygun Davran”. 
Great Place to Work tarafından belirlenen Türkiye’nin En İyi İşverenleri listesinde 2017 yılından beri en üst sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz. 2022’de “Türkiye’nin En İyi İşverenleri Listesi”nde 250-499 Çalışan Kategorisi’nde ikinci olduk. Çeşitlilik ve dahil etme politikamızla Diversity Özel Ödülü’nü son altı yılda beş defa kazandık. 2021 yılında açıklanan Great Place to Work özel ödülleri kapsamında, “IT’nin En İyi İşvereni” seçildik ve “Yaşam Boyu Öğrenme Ödülü”nün de sahibi olduk.

Section iconCompany Overview

Headquarters
My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No:1/14, Barbaros Mah, Ataşehir Istanbul, 34746 TR
Phone number
+90-212-274-74-18
Founded
2001
Employees
201-500

Section iconFunding & Financials

Section iconFunding & Financials

© LeadIQ, Inc. All rights reserved.